S herci Slováckého divadla se lidé mohou potkat u výdejního okénka

Slovácké divadlo přišlo s další originální akcí. Po telefonátech seniorům s názvem Jako na zavolanou otevřelo okénko U hladového herce.

Herecké osobnosti u okénka

„Nápad vznikl spontánně z naší frustrace z toho, že jsme zcela odříznutí od publika. Využili jsme proto momentální situace, která nám umožňuje provozovat výdejové okénko, a jedno takové otevřeme. Díky tomu budeme moct být s našimi diváky alespoň takto symbolicky,“ představil projekt umělecký šéf slovácké scény Lukáš Kopecký.

Zájemci, kteří zamíří k hlavnímu vchodu uherskohradišťského divadla, se tak setkají s čerstvými nominanty na prestižní Ceny Thálie Tomášem Šulajem a Jitkou Hlaváčovou. Kávu, čaj a chleba se sádlem a s cibulí budou vydávat také mladé herecké osobnosti, Pavel Šupina a Petra Staňková.

„Hned jsem na nabídku kývla, protože je to jedinečná možnost pozdravit se s našimi diváky. Stále opakujeme, že jsou nejlepší na světě, jsme divadlo s nejvíce předplatiteli v celé republice. A ta bezmoc, že se s nimi nemůžeme vidět, je opravdu strašná,“ řekla herečka Petra Staňková, známá například z komedie Dva úplně nazí muži či jako Jenůfa z oceňované Její pastorkyně.

Příchozí dostanou fotku s podpisem i speciální slevu

Každý příchozí navíc zdarma dostane podepsanou fotku svého oblíbeného herce a možnost přijít na představení muzikálu Jesus Christ Superstar 14. ledna se speciální slevou, která je poděkováním za přízeň Slováckému divadlu v těžkých dobách. Kód, jenž mohou diváci vzápětí uplatnit při koupi vstupenek online, obdrží na místě rovněž.

„Věříme, že v lednu už se budeme moct všichni do sytosti potkávat, užít si očekávanou inscenaci slavného muzikálu, který vzniká jako vrchol oslav třičtvrtě století našeho divadla, a udělat si s diváky společnou fotku,“ dodal šéf Lukáš Kopecký s tím, že během celé akce budou divadelníci samozřejmě dbát na dodržování všech hygienických opatření.

Zdroj a foto: Slovácké divadlo

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*