AKTUÁLNĚ: V Rožnově se vraždilo, policie vyšetřuje smrt dospělých i dětí

Ilustrační foto

V Rožnově pod Radhoštěm násilně zemřeli čtyři lidé, z toho dva dospělí a dvě děti. Policisté vyšetřují okolnosti. Situace je podle nich pod kontrolou. Policie zatím neupřesnila, zda je pachatel mezi mrtvými.

„V Rožnově pod Radhoštěm právě prověřujeme násilný trestný čin, při kterém přišly o život dvě dospělé osoby a dvě malé děti. V současnosti jsme na místě činu a zároveň prověřujeme motiv pachatele. Situaci máme pod kontrolou a nehrozí žádné další nebezpečí,“ oznámili policisté na Twitteru.

Podle krajské policejní mluvčí Simony Kyšnerové kriminalisté stále vyšetřují okolnosti případu. Nechtějí proto zatím sdělit, zda je možný pachatel činu mezi zemřelými. Není také potvrzeno, zda šlo o oběti s příbuzenským vztahem.

Kyšnerová pouze sdělila, že k násilnému činu došlo v rodinném domě. Podle informace veřejnoprávní České televize jde o ulici Slezskou. Dospělými oběťmi jsou muž a žena ve středním věku.

Další mnohonásobná vražda na východě Moravy

Zároveň se nejedná o první letošní vícenásobnou vraždu na východě Moravy. V obci Loučka koncem dubna jednatřicetiletý muž v rodinném domě usmrtil svou o rok starší ženu a jejich tři malé děti ve věku do pěti let. Poté nožem pořezal i sebe a nakonec způsobil výbuch domu. V červnu byl muž obviněn z vraždy a poslán do vazby.

Autor: pjk, zdroj a foto: Policie ČR

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*