Blansko obhajuje první místo proti Znojmu, druhou Sigmu dnes čeká nelehký zápas. Začíná 13. kolo MSFL

Blansko nastoupí proti Znojmu, kterému se nevydařil start sezóny

Zajímavým střetem mezi Olomoucí a Kroměřížem dnes večer začíná 13. kolo Moravskoslezské fotbalové ligy. Oba týmy mají vysoké ambice a solidní výsledky. Blansko bude v neděli obhajovat první místo v tabulce proti “papírově” slabšímu Znojmu, které však může překvapit. Na druhém konci tabulky vyhlíží Dolní Benešov kýženou první výhru nebo alespoň remízu proti dosud nevýraznému Hlučínu.

Hanácké derby na vrcholu tabulky

B-týmu Sigmy Olomouc chybějí pouhé dva body na vedoucí Blansko. Po dobu dvou kol už nedávno stanuli v čele tabulky, zaváhání proti Velkému Meziříčí však přineslo sešup na druhou příčku. Svou chybu mohou Olomoučtí dnes večer napravit na půdě Hanácké Slávie. Zápas to ale rozhodně nebude jednoduchý. Oba dva týmy mají v rámci MSFL ty nejvyšší ambice. Kroměříži navíc dodává potřebné sebevědomí extrémně gólově plodný Jan Silný.

Blansko může překvapit bojovné Znojmo

FK Blansko se v minulém kole navrátilo do vedení soutěže. V tuto chvíli si potřebuje své místo pojistit v domácím zápase proti 1. SC Znojmo. Znojmu se na první pohled letos příliš nedaří, je ale dobré pamatovat, že po nepovedeném úvodu sezóny sáhlo k několika zásadním změnám ve vedení i v kádru a je připraveno bojovat o slušné umístění. Znojmo také ještě loni figurovalo v druhé lize. Ztráta každého bodu může v dosavadním vyrovnaném zápase o čelo tabulky znamenat velký problém.

Dolní Benešov se popere o první výhru

FC Dolní Benešov zažívá doslova katastrofální sezónu. Ve třinácti zápasech dokázalo uhrát pouhé dva body ze dvou remíz, kýžený obrat zatím nepřinesla ani výměna trenéra. V sobotu se mu naskytne dobrá příležitost spravit si sebevědomí proti nevýraznému Hlučínu, se kterým mimochodem takřka sousedí. V “severském” či slezském derby se střetnou dva týmy nacházející se v sestupové části tabulky. Ani FC Hlučín, který se chce dostat do bezpečnější části tabulky, se však rozhodně nevzdá bez boje. Podaří se Dolnímu Benešovu na domácí půdě popadnout druhý dech?

Tipujte, jak dopadnou uvedené zápasy:

SK Hanácká Slavia Kroměříž – SK Sigma Olomouc B

Přečtěte si  Olomouční radní podpořili variantu výstavby multifunkční haly na ulici Velkomoravské ve spolupráci se soukromým investorem

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

FK Blansko – 1. SC Znojmo

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

FC Dolní Benešov – FC Hlučín

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Zápasy 13. kola MSFL

25. 10., 18:00SK Hanácká Slavia KroměřížSK Sigma Olomouc
26. 10., 14:30MFK Vyškov1. FC Slovácko
26. 10., 14:30SFK Nové Město na MoravěČSK Uherský Brod
26. 10., 14:30FC Dolní BenešovFC Hlučín
27. 10., 10:15FC Baník OstravaMFK Frýdek – Místek
27. 10., 10:15FK Blansko1. SC Znojmo FK
27. 10, 10:15SK UničovFC Viktoria Otrokovice
27. 10., 10:15FC Velké MeziříčíFC Slovan Rosice
27. 10., 10:30FC Fastav ZlínFC Odra Petřkovice

Zdroj: msfl.cz, foto: FK Blansko

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*