Brněnskou architekturu oživí WOKO, organická budova nabídne kanceláře i panoramatické výhledy

WOKO sází na nevšední architekturu i ekologický charakter.

V jižní části Brna vyroste polyfunkční budova WOKO, která zaujme architektonickým řešením. Za nevšedním objektem zahaleným do zeleně stojí developerská společnost Top Estates.

Woko již získalo územní rozhodnutí a bude hledat své vlastníci či nájemce. Projekt sází na výraznou architekturu i ekologický charakter.

Objekt připomíná zaoblený tvar trojúhelníku s vnitřním elipsovým atriem, které prostoru parteru oživují zelené a vodní plochami. Působivá vodní zrcadla i dřevěné ostrůvky s posezením dotváří příjemnou atmosféru pro setkávání a pracovní schůzky.

“Polyfunkční projekt WOKO s plochou přes deset tisíc metrů čtverečních má pět nadzemních podlaží, z nichž každé je řešeno jako open-space s možností rozdělení na menší kanceláře. Od druhého nadzemního podlaží patra ustupují zeleným střešním terasám, určeným pro pobyt a relaxaci,” popsala Dagmar Machancová z Top Estates.

Nevšední objekt se bude vyznačovat i komunitní střešní zahradou s kavárnou. Poskytne návštěvníkům prostor pro odpočinek, pracovní schůzky i panoramatické výhledy na město.

Atraktivní lokalita i dopravní spojení

WOKO vyroste v jižní části Brna, mezi ulicemi Vídeňská a Bohunická. V oblasti, kde je nejen dobré spojení do centra města, ale také přímý sjezd na hlavní dálniční komunikace směr Praha, Vídeň a Ostrava. Atraktivitu lokality zvyšují také přibývající okolní rezidenční projekty, obchodní centra i rozrůstající se moderní čtvrť.

Developeři z Top Estates plánují výstavbu v druhé polovině příštího roku.

Zdroj a foto: Top Estates

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*