Další reakce Znojma na neúspěšný start sezóny. Záložní řadu posílil Brazilec De Carvalho Serra

Lucas De Carvalho Serra

1. SC Znojmo přivedlo z FC Hlučín brazilského záložníka Lucase De Carvalho Serra. Ve Znojmě bude hostovat do konce podzimní části sezony. V Moravskoslezské fotbalové lize dosud odehrál 98 zápasů a vstřelil 14 branek.

Znojmu se nevyvedl vstup do letošního ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy. Tento neúspěch lze přičíst k dlouhodobým problémům na hřišti, které klub v posledních letech trápí. V tomto týdnu již sáhl k jedné velké změně, když vyměnil sportovního a výkonného ředitele. O této výměně Zprávy z Moravy předevčírem informovaly. Včera „SCéčko“ úspěšně dojednalo hostování nového záložníka, který dosud hrál za FC Hlučín.

Rychlonohý Brazilec

Čtyřiadvacetiletý Lucas De Carvalho Serra pochází z Brazílie. Mladý hráč s exotickým původem hraje překvapivě už 5. pátou sezónu moravskoslezské soutěže. Začínal v MSK Břeclav, odkud po dvou letech přestoupil do Hlučína, kterému paradoxně dal svůj první gól v soutěži. V MSFL dosud odehrál 98 utkání, přičemž 14x překonal soupeřící brankáře. Nyní bude tento rychlonohý krajní záložník hrát za 1. SC Znojmo.

Prokletí prolomeno

Znojemským se včera podařilo získat toužebně vyhlíženou výhru. Na hřišti Dolního Benešova jedinou brankou úspěšně překonali soupeře a připsali si kýžené tři body. Podařilo se tak 1. SC Znojmo prolomit zdánlivé prokletí série bez výhry? A dočkáme se na začátku sezóny ze strany znojemských ještě dalších změn v týmu?

Zdroj: msfl.cz, foto: FC Hlučín

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*