Hanáci mají nové dresy. Snad přinesou štěstí, doufají

Nový, "čistější" design zvýraznil logo a přidal černý pruh.

HC Olomouc v pátek k večeru představil nové dresy pro nadcházející sezonu. Na Horním náměstí se sešla spousta příznivců hanáckého klubu, kteří mohli vidět křest dresu přímo naživo. Pokřtil ho zkušený obránce Hanáků Jiří Ondrušek společně s primátorem města Miroslavem Žbánkem.

Nový design: výrazné logo a černý pruh

„Je to nejhezčí dres za tu dobu, co jsem v Olomouci. Líbí se mi, že jde vidět krásně logo, což je hlavní symbol dresu. Také se mi líbí černé pruhy, je to velmi dobré oživení,“ pochvaluje si Ondrušek.

Přesně takový byl i záměr klubu. „Byl to náš hlavní cíl. Chtěli jsme, aby logo hrálo primární úlohu. Pak jsme tam chtěli dostat lehce černou barvu, aby to ladilo i k helmám, které máme černé. Myslím, že jsme si ty úkoly splnili,“ uvedl marketingový manažer klubu Simon Vejtasa.

Na Horní náměstí, kde probíhala také autogramiáda nebo akce 200 piv zdarma od Radegastu, přišel slušný počet příznivců. Z toho byl příjemně překvapený i Simon Vejtasa. „Jsem rád, že přišlo tolik lidí. Náměstí se hodně zaplnilo a je potěšující, že si fanoušci našli čas a snad si odpoledne užili. To mě těší nejvíc,“ vyjádřil své pocity marketingový manažer klubu.

Nové dresy mají dvě varianty, červená by měla být na venkovní zápasy a bílá na domácí. „V extralize je dané, že třeba všichni mají světlou variantu domácího dresu. Mělo by to tak být i letos,“ doplnil Vejtasa.

Snad přinese štěstí

Jak uvedl klub, samotní hráči věří, že pokřtěné dresy jim přinesou štěstí i do sezony, ve které budou mít jen nejvyšší cíle.

„Minimálně chceme udělat play-off. Časy, kdy jsme se dívali dozadu, jsou už snad pryč. Musíme být na sebe nároční a dívat se dopředu,“ nabádá Jiří Ondrušek, který je nadšený i z nového sloganu klubu #VšeciSpolu. „Je to krásné. Olomoucký tým je známý tím, že to je jedna rodina. Takže to krásně vystihuje,“ myslí si.

Zdroj, foto a video: HC Olomouc, město Olomouc

Přečtěte si  Olomouční radní podpořili variantu výstavby multifunkční haly na ulici Velkomoravské ve spolupráci se soukromým investorem

Související články

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*