Hokejové play-off se odkládá do konce března. Hrozí ukončení sezóny

Hokej extraliga
Závěr letošní sezóny extraligy ledního hokeje zůstává ohrožený

Mimořádná opatření kvůli koronaviru se nevyhnula ani extralize ledního hokeje. Organizátoři se rozhodli o přerušení play-off do 29. března. Rozhodnutím se dnes bude zabývat výkonný výbor svazu ledního hokeje. Na stole je možnost úplného ukončení letošního ročníku extraligy.

O dalším vývoji rozhodne jednání výkonné rady svazu

Mimořádná opatření vyhlášená vládou kvůli koronaviru podnítila organizátory extraligy ledního hokeje k zásadními kroku. Odložilo zápasy play-off do konce března. Rozhodnutí ještě musí potvrdit výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje. Výkonný výbor bude dnes jednat o výsledcích předchozího jednání klubů, které nepřineslo jednoznačný závěr, i o zbývající části sezóny.

Ve hře je i ukončení sezóny

Sehrání extraligových zápasů omezují podmínky opatření, které v úterý přijala Bezpečnostní rada státu. Navíc není v současné situaci možné, aby byla porušena vyhlášená pravidla na ochranu veřejného zdraví, technické a bezpečnostní předpisy pro provoz hokejových hal, uvádí se na webu extraligy ledního hokeje.

Organizátoři hokejové extraligy jsou připraveni na všechny varianty. „Může se stát, že se objeví pozitivní nález v některé kabině, mezi hráči a členy realizačního týmu. V tom případě bychom museli soutěž ukončit. Všechno budeme sledovat a případně okamžitě reagovat,” poznamenal v rozhovoru pro web extraligy ledního hokeje Josef Řezníček.

Zdroj: Český svaz ledního hokeje, Hokej.cz, foto: Facebook HC Kometa Brno

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*