Hosták končí u Beranů, vrací se ke komentování

Martin Hosták, známý televizní komentátor a končící generální manažer Beranů

Konec Martina Hostáka v hokejovém Zlíně se očekával. Teď přišel. Hosták končí ve funkci generálního manažera Beranů. Jeho kroky zamíří zpět k televiznímu komentátorství.

Nezvládnutá pozice

Společná zpráva klubu a statutárního města Zlína, které je majitelem, uvádí, že se jedná o vzájemnou dohodu. Martin Hosták působil ve funkci generálního manažera PSG Berani Zlín od června 2017. Angažmá oficiálně vyprší poslední červencový den.

Podle serveru Zlin.cz se vrací mezi hokejové komentátory České televize. „Takové věci se dějí, život je i o nových výzvách,“ sdělil podle serveru Hosták.

„Martinu Hostákovi chci tímto poděkovat za ekonomickou stabilizaci klubu po jeho příchodu a spolupráci, která bohužel nedopadla podle našich představ,“ konstatoval mimo jiné prezident klubu a primátor města Jiří Korec.

Zpráva neuvádí, zda klub místo výkonného šéfa obsadí. Podle informací z uvedeného materiálu se poslední dobou zhoršovaly personální vztahy uvnitř organizace. Problémem byla podle společného vyjádření radnice a klubu i kandidatura Hostáka do Výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje za Ústí nad Labem bez vědomí majitelů zlínského klubu.

Zdroj: PSG Berani Zlín, město Zlín, Zlin.cz, foto: PSG Berani Zlín

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*