Jdu na fotbal! Zbrojovka vyzývá k symbolickému zaplnění Srbské

Zbrojovka Švancara
Petr Švancara už svou fotku na Srbské má

Platná mimořádná nařízení zatím brání návratu bouřících tribun. Brněnská zbrojovka proto v rámci akce Jdu na fotbal! vyzývá k alespoň symbolickému zaplnění stadionu na Srbské. Fanoušci mají fotbalovému klubu posílat své fotky.

Na stadionu budou fandit vytisknuté fotky

“Chcete být alespoň symbolicky u toho, až bude Zbrojovka na Srbské bojovat o další body? Zapojte se do akce Jdu na fotbal a pošlete nám svou fotku, kterou pak umístíme na tribunu,” vyzývá Zbrojovka na svých stránkách.

Druhá liga se znovu rozjede už příští týden, na zaplněné bouřící tribuny si nicméně s ohledem na vládní nařízení budeme muset ještě chvíli počkat. Brněnská Zbrojovka chce však svůj stadion na Srbské zaplnit už teď alespoň symbolicky. Fanoušci mohou na klubových stránkách zaplatit 150 korun a posléze zaslat svou fotografii. Při jejím pořízení se mají inspirovat Petrem Švancarou (viz úvodní foto), který použil ideální formát.

Fotografii je třeba poslat na emailovou adresu jdunafotbal@fczbrno.cz, nebo prostřednictvím zbrojovácké aplikace. Klub dá následně fotku vytisknout a umístit přímo na tribunu. Tam zůstane až do té doby, než se brány stadionu znovu kompletně otevřou.

“Jakmile pak bude vaše podobizna umístěna, pošleme vám fotku, abyste viděli, jak vám to na tribuně sluší, a mohli se třeba pochlubit na sociálních sítích,” láká Zbrojovka k účasti.

Veškerý výtěžek z akce poputuje na podporu klubové mládeže.

Zdroj a foto: FC Zbrojovka Brno

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*