Lidl otevírá nové prodejny v Pohořelicích a v Ostravě

V pondělí 13. února otevírá společnost Lidl hned dvě nové prodejny, a to v Pohořelicích a v Ostravě, v ulici Michálkovická. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortních a moderních prodejnách. Ani v jedné nebudou chybět velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Díky otevření nových prodejen v Pohořelicích a v Ostravě vznikne přibližně 70 nových pracovních pozic.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Příjemné prostředí pro nakupování pak vytváří neutrální barvy a použité dřevěné prvky. K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma nebo automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny.

Součástí prodejen je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo

Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníci nové prodejny v Pohořelicích budou mít k dispozici 120 parkovacích míst, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebudou chybět dobíjecí stanice pro elektromobily a výdejní boxy zásilkové společnosti. Díky otevření nové prodejny v Pohořelicích vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Prodejna Lidl v Ostravě bude mít pro své zákazníky k dispozici 129 parkovacích míst. Zákazníci mohou využít dobíjecí stanici pro elektromobily, která bude umístěna u prodejny. Díky otevření nové prodejny v Ostravě vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

První den otevření prodejen bude spojen s podporou vzdělávacích institucí. Podpoří je všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje vybraným institucím z každého takového nákupu částku 50 Kč. V Pohořelicích podpoří společnost Lidl Mateřskou školu Pohořelice. Za vybrané peníze MŠ vytvoří venkovní učebnu s polytechnickými vzdělávacími prvky. V Ostravě podpoří společnost Lidl Základní školu Slezská Ostrava, která za vybrané peníze zakoupí herní prvky pro žáky školní družiny.

Přečtěte si  Kofola kupuje tradiční moravské pivní značky Holba, Litovel a Zubr

Společnost Lidl vstoupila do ČR v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 311 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 75 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě Lidl-shop na www.lidl.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či v minulosti výstavbu oblíbených Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Autor: red Zdroj a foto: Lidl Česká republika

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*