Kometa expres vyrazí v pátek do Pardubic. S týmem pojedou fanoušci i děti

kometa expres
V roce 2017 Kometa expres čekal na fanoušky u DRFG Areny

Potřetí ve své novodobé historii vypravuje hokejová Kometa zvláštní vlak na extraligové utkání. V pátek vyrazí mimořádný Kometa expres do Pardubic, kde úvodní buly s posledním týmem tabulky padne v 18:00.

V předchozích letech vypravil brněnský klub podobné expresy do Prahy na Spartu a do Vítkovic. Pokaždé se ale tým vracel s prázdnou. “Doufám, že se po cestě z Pardubic budeme všichni usmívat, protože toho mračení už bylo dost. Děláme to pro děti, partnery a nepřál bych si nic jiného, než abychom vyhráli, udělali všem radost a do třetice si tu cestu pořádně užili,” citoval klubový web majitele i trenéra Libora Zábranského.

Odjezd z Králova Pole

Modrobílý expres vyrazí v pátek ve 13 hodin z brněnského nádraží v Králově Poli. Vlak bude mít 16 vagónů a s hokejisty A-týmu v něm bude zhruba 1200 cestujících včetně dětí, klubových partnerů, legend a fanoušků.

Martin Zaťovič oceňuje pohodlí vlaku

Na netradiční cestování se těší i kapitán Martin Zaťovič. “Bude to pro všechny zážitek. Celou sezonu jezdíme autobusem a není to kolikrát nic jednoduchého. Zvlášť do Pardubic, kam se většinu cesty nejede po dálnici. Vyhovuje mi větší prostor a pohodlí, které vlak oproti autobusu nabízí,” řekl.

O vlak je zájem, je vyprodáno

O jízdenky byl mimořádný zájem, losovalo se o ně během předchozích domácích zápasů Komety, a tak i pro mimořádný vlak platí to, co pro většinu utkání Komety v DRFG Areně. Je do posledního místa plno.

Zdroj: ČTK Foto: HC Kometa Brno

Doporučujeme


1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*