Konec prázdnin zpříjemní letní kina

Strážnice - ilustrační snímek

Předposlední prázdninový pátek nabídnou brněnská letní kina rekordní počet projekcí – promítat se bude na 7 místech po celém městě. Hned ve dvou letních kinech mohou diváci například zhlédnout nový film z domácí produkce Teroristka. Vyplývá to z údajů poskytnutých webem Letnaky.cz, s největším přehledem letních kin v České republice. 

V Brně letos promítá 15 letních kin. Nejvíce projekcí za celé léto pak proběhne právě v pátek 23. srpna,” říká Jan Hadrava ze serveru Letnaky.cz a s úsměvem dodává: “Snad tedy vyjde i předpověď počasí, která na večer hlásí teploty kolem 20°C bez deště.” 

Ostravští diváci se vrcholu letňákové sezóny dočkají o posledním prázdninovém víkendu. Páteční i sobotní večer jim nabídne po čtyřech projekcích. Těšit se mohou například na novou pohádku Čertí brko, nebo na filmový megahit Bohemian Rhapsody.

Zašlou slávu letních kin znovu objevují i v dalších moravských městech. Po celé léto opět promítá například letní kino ve Strážnici, v jehož stánku s občerstvením vznikly před 30 lety legendární Strážnické brambůrky.

Kompletní přehled promítání ve všech krajích najdete na webu Letnaky.cz.

Autor: red Zdroj: Letnaky.cz Foto: facebook Letní kino Strážnice

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*