Pivní slavnosti Znojmo: Dvě nabité hudební scény a konec dlouhým frontám

V sobotu 8. června 2019 vypuknou Pivní slavnosti ve Znojmě. Hlavním partnerem je Znojemský městský pivovar. Kromě jeho bohaté nabídky zrzavého moku budete moci ochutnat také pivo z Hasičského pivovaru Bítov, Pivovaru Hnanice, Velkorakovského minipivovaru a Jarošovského pivovaru.

Právě hlavní partner si v letošním roce připravil několik novinek. Mimo festivalové uspořádání výčepních míst se letos můžete těšit na možnosti zakoupení „Z karty“. Jedná se o novou platební metodu na nadcházejících slavnostech a také ve všech provozovnách Znojemského pivovaru. Z kartu bude možné zakoupit ve speciálních stáncích za 100 korun a jako bonus bude nabita na hodnotu 110 korun. Pak už budete pokračovat, jako byste platili svojí platební kartou. Samozřejmostí je možnost dobíjení.

„Jsme rádi, že hlavní partner se s námi snaží dopřát návštěvníkům co největšího komfortu a že díky tomuto systému nebudou muset stát v dlouhých frontách. Kromě nové Z karty bude možné používat i svoji platební kartu,“ doplňuje František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.

Pokud máte obavy, že po zbytek roku nebudete mít dostatečný přísun piva, můžete se zúčastnit soutěže v Expozici pivovarnictví, jejíž hlavní cena je pivní renta Znojemského piva. Podmínky soutěže naleznete na návštěvnických kuponech, které budou k dispozici na několika místech slavností. Expozice pivovarnictví bude v době konání slavností zdarma otevřena pro všechny návštěvníky.  

Návštěvníky čeká nabitý program Horního a Václavského náměstí a nově také prostranství u Rotundy. Na scéně Horního náměstí zahraje od 15 hodin své nejznámější fláky skupina Argema. Pokud jste vyznavači spíše tvrdší muziky a chcete zažít energickou show, neměli byste vynechat vystoupení skupiny Trautenberk. V podvečerních 19 hodin pak zahraje kapela, která už 21 let nepřestává znít v rockových srdcích a její hity zná snad každý – Škwor. Posledním rozbouřením na Horním náměstí bude ve 21 hodin koncert česko-irské skupiny Pipes and Pints, která se pohybuje na velmi tenké hranici mnoha hudebních stylů.

Neméně rockovější program bude na Václavském náměstí. Od 14 hodin zazní na podiu hudba kapely Check Point a jedinečný crossover-rock pak představí brněnské uskupení Insania. V 18 hodin si můžete užít koncert mladé skupiny Circus Brothers, která přijede do Znojma šířit disco-balkan, a pravé „skáčko“ si můžete vychutnat ve 20 hodin s kapelou Sto zvířat. Protože ani mezi znojemskými není o tvrdou muziku nouze, tak ve 22 hodin přijdou místní metaloví bohové X-Core.

Přečtěte si  Buvoli nově pomáhají s péčí o chráněné mokřady v oblasti Nových Mlýnů

Autor: red, www.znojmocity.cz Foto: pixabay.com

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*