V Brně roste nová multifunkční hala. Stavaři naplánovali unikátní prohlídky pro veřejnost

Již od září roste na brněnském výstavišti nová multifunkční aréna. Stavba začíná nabírat obrysy a láká zájemce z řad veřejnosti. Stavebník se tedy rozhodl uspořádat několik návštěvních dní a představit průběh výstavby lidem. Stačí málo a můžete si projít stavbu multifunkční haly ARENA BRNO a dozvědět se nejčerstvější informace i zajímavosti přímo od stavbařů. Registrace bude probíhat přes internet, zájemci budou potřebovat pevnou obuv a pohodlné oblečení.

Celkem jsou připraveny tři termíny prohlídek stavby ARENY BRNO. První je určen pro návštěvníky Stavebního veletrhu a Festivalu architektury, kde se podíváte i na 3D model. Další dva termíny jsou už určeny široké veřejnosti. V dubnu a v květnu pak bude vytvořen koridor až na okraj stavební jámy, takže uvidíte opravdu zblízka, jak vypadají základy takto velké stavby. V červnu pak bude možný průchod i přes samotnou vznikající halu.

Prohlídky povedou přímo stavbaři ze zhotovitelské firmy HOCHTIEF CZ, kteří budou připraveni odpovědět na dotazy například o použitých technologiích a materiálech, na místě bude také info stránek zaměřený na projekt multifunkční haly. Další exkurze pak plánujeme na podzim

Prohlídky pro návštěvníky Stavebního veletrhu a Festivalu architektury

  • sobota 27. 4. 2024, 10.00–16.00 hod.
  • rezervace na webu ARENA BRNO
  • pro účast je nutná platná vstupenka na veletrhy

Prohlídky pro veřejnost

  • středa 15. 5. 2024, 17.00–20.00 hod.
  • neděle 16. 6. 2024, 10.00–17.00 hod. (tato prohlídka je i s průchodem staveniště)
  • rezervace na webu ARENA BRNO
  • Sraz zaregistrovaných účastníků je u hlavního vchodu na staveniště naproti pavilonu Z. Je doporučena pevná obuv a pohodlné oblečení, ochranné pomůcky (helma a vesta) budou k dispozici na místě.
  • Prohlídky potrvají 20 minut, kapacita každé je 15 osob. Vstup je zdarma.

Autor: red Zdroj a foto: Město Brno

Související články

Přečtěte si  V Brně byla otevřena první třípřepážková pošta Partner. Zřizovatelem je město

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*