Vaněk zůstává ve Zbrojovce! Prodloužil do června 2022

ondrej vanek

Konec dlouhým licitacím. Produktivní záložník Ondřej Vaněk pokračuje ve Zbrojovce. A ne jen do konce sezony. Vedení klubu dnes s devětadvacetiletým odchovancem podepsalo dlouhodobou smlouvu.

Ondra je v určitých herních činnostech nadstavbový hráč a jsme rádi, že bude i nadále součástí týmu, jehož hlavním cílem je návrat do nejvyšší soutěže,“ uvedl po podpisu sportovní manažer Zbrojovky Tomáš Požár.

Podzimní příchod Zbrojovku nastartoval tabulkou směrem vzhůru

Vaněk přišel do Zbrojovky v září a stal se velmi rychle oblíbencem brněnských tribun. Naskočil do devíti utkání, přičemž sedm z nich skončilo výhrou. Devětadvacetiletý záložník k tomu přispěl čtyřmi góly – skóroval v Jihlavě, proti Hradci Králové, Varnsdorfu a Prostějovu. V tomto posledním domácím duelu přidal k nádherné trefě z přímého kopu ještě dvě asistence, gólových přihrávek má dohromady na kontě pět.

Z odchodu do zahraničí sešlo

Po skončení podzimní části se Vaněk dohodl s vedením, že si bude hledat zahraniční angažmá. Se Zbrojovkou sice zahájil zimní přípravu, ale neúčastnil se přípravných utkání a ani trenér Machálek s ním již pro jaro příliš nepočítal.

Zhruba po měsíci sevšak situace radikálně změnila. Klub, hráč a jeho zastupující agentura ISM dohodli na pokračování spolupráce do června 2022. „Brno mám v srdci a jsem tady doma, to rozhodlo. Jsem rád, že to je na delší dobu, další budoucnost teď spojím se Zbrojovkou. Klub patří do ligy a doufám, že k tomu dokážu pomoci a všichni společně tam Zbrojovku dotáhneme,“ řekl Vaněk.

Autor: red Zdroj a foto: FC Zbrojovka Brno

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*