Vítkovickým hokejistům se nedařilo ani proti fotbalistům. Mikulášský trojboj tentokrát skončil výhrou Baníku

Baník-Vítkovice Mikulášský trojboj

Hokejisté Vítkovic přijali výzvu k odvetě v netradičním Mikulášském trojboji, ve kterém před rokem těsně porazili fotbalisty Baníku Ostrava. Letos po prvních dvou disciplínách vedli 3:0, ale třemi body ohodnocená slepá bába se lépe vydařila fotbalistům, bylo srovnáno na 3:3 a o vítězi rozhodovaly dodatkové hody na basketbalový koš, které vyšly lépe opět fotbalistům.

Do Skalka Family Parku dorazilo ke druhému ročníku Mikulášského trojboje opět pár stovek fanoušků jak HC VÍTKOVICE RIDERA, tak FC Baník Ostrava. Letošní klání bylo trochu jiné, než loni. Soutěž se nekonala na ledě, šestičlenné týmy hráčů A-mužstva na každou disciplínu doplnila šestice žáků, ať už z hokejových Vítkovic nebo fotbalového Baníku.

Hokejisté se po výhrách v čáře – nejpřesnějším hodu pukem k dané přímce – a hodu na basketbalový koš ujali vedení 3:0. Prémiovou disciplínou byla slepá bába, ve které museli hráči se zavázánýma očima projít překážkovou dráhu jen podle hlasových instrukcí svých naváděčů, to lépe zvládli fotbalisté Baníku a ziskem tří bodů vyrovnali skóre. O vítězi rozhodovaly znovu hody na basketbalový koš a tentokrát v nich uspěli Baníkovští.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmedia%2Fset%2F%3Fset%3Da.10157231718679160%26type%3D3&width=500" width="500" height="726" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Po duelu zasedly obě šestice členů dvou nejpopulárnějších ostravských klubů ke společné autogramiádě. Před samotným trojbojem byla slavnostně za přítomnosti kapitánů Jana Výtiska a Martina Filla otevřena nová Hop Aréna – trampolínové centrum Skalka Family Parku.

Zdroj a foto: HC Vítkovice Ridera

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*