Zoo Zlín na víkend láká speciální ranní prohlídkou a pivním festivalem

Zlínská Zoo chystá na víkend atraktivní program pro širokou skupinu návštěvníků. Během víkendu se v jejím areálu bude konat již třetí ročník Festivalu pivovarů, který kromě dobrého piva slibuje i kulinářské speciality. V neděli pak nabídne nevšední ranní procházku areálem zoo s návštěvou kiviho. Za Gerym, jak se sameček kivi jmenuje, mohou návštěvníci zavítat výjimečně již od 6.00 hod.

Pro návštěvu bude k dispozici pokladna v zooshopu u hlavního vstupu. Po úhradě běžného vstupného si můžete vychutnat procházku probouzejícím se areálem zahrady a zůstat u nás třeba až do odpoledne.

„Nejdříve však doporučujeme zamířit do australské oblasti za kivim. Gery je stále daleko aktivnější právě v ranních hodinách, do 8 hodin je velmi vysoká šance uvidět jej v expozici,“ uvedla vedoucí marketingu Romana Bujáčková. Od 6.30 do 8.30 hod. bude u expozice k dispozici i průvodce, který nabídne spoustu zajímavých informací nejen chovu kiviů. Zlínská zoo chová tohoto nelétavého novozélandského opeřence jako první a jediná zoo v České republice. Expozici pro kivi hnědé a papoušky nestor kea otevřela v červenci 2017.

Kromě expozice kivi a nestorů kea bude v neděli 9.8. otevřena i blízká restaurace Farmy U Koaly, kde si můžete třeba dát chutnou snídaní. Zbývající výběhy, pavilony a restaurace budou k dispozici od běžné otevírací doby, tzn. od 8.30 hod. 

Víkendový Festival pivovarů

Během nadcházejícího víkendu proběhne na Motýlí louce v dolní části areálu zoo poblíž expozice klokanů také již sedmý Festival pivovarů. Těšit se můžete na skvělá piva, grilované speciality, domácí udírnu, guláš a špízy ze zvěřiny. Chybět nebudou ani nealkoholické nápoje. K poslechu a třeba i k tanci zahraje zlínské kapela Jazzbook. Návštěvníci se mohou těšit na piva značek Plzeňský Prazdroj, Ostravar, Vraník a Uherský Brod.

Pro návštěvu můžete také využít zakoupené zvýhodněné on-line vstupenky – https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/.

Autor: red Zdroj a foto: Zoo Zlín

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*