Čedok připravil další lety z Moravy za exotikou. Z Brna i Ostravy se bude létat do Thajska a na Mauricius

Cestovní kancelář Čedok oznámila v dnešním tiskovém prohlášení, že po úspěšné spolupráci s italským leteckým dopravcem Neos během letošní zimní sezóny na trase z Brna do Phuketu v Thajsku, plánuje rozšíření svých služeb. Od příští zimní sezóny budou letadla Dreamliner společnosti Neos létat nejen z Brna, ale také z Ostravy, a to jak do Phuketu, tak i na nově přidanou destinaci – Mauricius.

Lety na Mauricius budou provozovány jednou týdně ve středu a do Phuketu jednou týdně ve čtvrtek. Poletí vždy dvě letadla, jedno z Brna, druhé z Mošnova. Neproběhne přelet mezi Brnem a Ostravou. Dle dosavadní praxe lze očekávat, že proběhne mezipřistání v italském Miláně, kde dojde jak k doplnění paliva, tak i nástupu dalších cestujících. Cestovní kancelář zahájí předprodej zájezdů na zimní sezónu 2024/2025 již v dubnu.

Velmi nás těší, že obnovujeme a rozšiřujeme naše partnerství s cestovním kanceláří Čedok. Během několika měsíců jsme do Thajska přepravili z České republiky přes 6 000 cestujících. Český trh přivítal lety tak skvěle, že nás společně přiměl k rozšíření nabídky destinací i nových odletových letišť. Vidíme velký potenciál trhu a pokládáme základy pro dlouhodobější partnerství,“ doplnil Aldo Sarnataro, obchodní ředitel Neosu.

Těšíme se na další spolupráci s Čedokem a na nové spojení s Mauriciem. Věříme, že Phuket ukázal, že mezi Brňany a Moravany panuje velký zájem nejen o cestování do klasických evropských a středomořských destinací, ale i za dalekou exotikou. Věříme, že Mauricius vedle Phuketu nalezne své pevné místo a přejeme všem cestovatelům krásné zážitky,“ uvedl Milan Kratina, předseda představenstva Letiště Brno.

Zdroj: Čedok Foto: Čedok, Neos

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*