Domovy pro seniory ve Frýdku-Místku ruší návštěvy. Skypujte, radí vedení města

Frýdek-Místek přistoupil k zákazu návštěv v zařízeních pro seniory. Změna platí od začátku týdne. Zájemci mohou využít alternativního způsobu kontaktu.

Od 1. listopadu není možné navštěvovat obyvatele Domova pro seniory Frýdek-Místek na ulici 28. října, včetně pobočky na Školské ulici, Penzionu pro seniory na ulici Lískovecké a uživatele odlehčovacích služeb a sociálních služeb frýdecko-místeckého Hospice na ulici J. Pešiny. Změny platí až do odvolání.

Všechna tři zařízení zprostředkovávají obyvatelům a jejich blízkým náhradní kontakt. “Blízcí obyvatel Penzionu pro seniory na Lískovecké ulici mohou komunikovat přes SKYPE nebo osobně v budově přes telefon za sklem dveří, v Domově pro seniory na ulici 28. října pracovníci umožní návštěvy ve speciální setkávací místnosti nebo videohovory, přes aplikaci SKYPE se blízcí spojí také s pacienty ve frýdecko-místeckém Hospici,” informovala tisková mluvčí města Jana Musálková Jeckelová s tím, že na náhradní komunikaci je nutné se předem v zařízeních domluvit.

Kde domluvit náhradní kontakt:

Domov pro seniory Frýdek-Místek

Penzion pro seniory Frýdek-Místek

Hospic Frýdek-Místek

Zdroj a foto: město Frýdek-Místek

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*