Extraligu házenkářů doplní další brněnský tým Maloměřice

SHC Maloměřice
SHC Maloměřice

Házenkáři Maloměřic doplní složení příštího ročníku extraligy. Brněnský celek přitom skončil v první lize až na čtvrtém místě, ale vítězné Hustopeče, druhý Chodov i třetí Strakonice nabídku na postup mezi elitu odmítly. Nahradí sestupující Litovel.

Celek z Moleměřic teď musí družstvo i realizační tým posílit. „Změny v kádru vzhledem k náročnosti soutěže téměř jistě nastanou. A to ať v organizační struktuře, tak i v hráčském kádru. Aktivně jednáme o možnostech posílit mužstvo o další hráče tak, abychom měli kvalitně pokrytý každý post a zároveň udrželi dobrou chemii v kabině, která je na Majlontě základním stavebním kamenem úspěchu“, dodal trenér družstva Vít Musil.

V extralize tak bude vedle SKKP Handball Brno hrát další brněnský klub. “Vedení je z hlediska organizačního i finančního schopno následující sezonu zajistit, což byl zásadní faktor při rozhodování. Nemyslíme si, že by město Brno díky své velikosti nedokázalo dva extraligové týmy zvládnout,” uvedl na svazovém webu místostarosta maloměřického klubu Oldřich Knoz.

Autor: red Zdroj: ČTK Foto: Facebook SHC Maloměřice

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*