Florbal Židenice přichází s projektem, který podpoří mladé sportovce ze sociálně slabších rodin

Florbal Židenice představil před pár dny zbrusu nový projekt – sociální fond. Jeho cílem je zpřístupnit sport a florbal dětem ze sociálně slabších či znevýhodněných rodin. Věří, že v těchto rodinách je spousta dětí, které by chtěly sportovat, ale nemohou si to z různých důvodů dovolit. Proto přichází s projektem, který má za cíl těmto dětem snížit roční členské příspěvky. Projekt sponzoruje společnost ČEPS.

Spolek nechce dopustit, aby tíživá finanční situace zabránila mladým sportovcům plnit si své sny, věnovat se pohybu, rozvíjet se po sportovní i lidské stránce a účastnit se plnohodnotně sportovních aktivit.

Rozhodli se proto podpořit děti a mládež ze sociálně slabších či znevýhodněných rodin, a umožnit jim hrát tak krásný sport, jakým florbal bezpochyby je. Proto přichází na svět s novým projektem, který nese název Sociální fond. 

Fond nabízí slevu na členské příspěvky, příspěvek na sportovní vybavení nebo doplňkové akce

Prostřednictvím sociálního fondu nabízí současným i novým členům slevu na roční členské příspěvky až do výše 50 %, nebo finanční příspěvek na sportovní vybavení až do výše 3 000 Kč, nebo finanční příspěvek na doplňkové akce (soustředění, příměstský kemp, neligové turnaje apod) až do výše 3 000 Kč.

Žádost včetně podmínek pro nárok na podporu najdete ZDE. V případě, že splňujete minimálně jednu z podmínek, neváhejte s vyplněním. Žádost lze podat jednou za sezonu, a to za jednoho člena. V případě, že máte v klubu více dětí, můžete jednou za sezonu podat žádost na každé z nich.

O přiznání slevy či příspěvku rozhoduje výkonný výbor spolku dle aktuálních finančních možností, a to vždy na začátku září (v sezoně 2021/22 je první termín posunut na konec října) a začátku ledna. Přiznání nejde právně vymáhat a příspěvek nemusí být přiznán i přes uváděné nároky. O výsledku rozhodnutí budou žadatelé informováni do 30 dnů od podání žádosti. Sociální fond je závislý na finanční podpoře partnerů tohoto projektu. 

Autor: resp Zdroj a foto: Florbal Židenice

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*