IKEA bude nově ve Zlíně. Pro začátek třikrát týdně

IKEA prochází velkou reorganizací. Chce podpořit on-line prodej a rozšířit síť výdejních míst.

Řetězec s nábytkem a doplňky IKEA expanduje. Mezi sedmi novými výdejními místy po celé republice je i ten ve Zlíně. Podle firmy to má vést k usnadnění prodeje zboží mimo hlavní centra, kde má švédská společnost své obchody.

Nakoupené zboží může zamířit do Zlína

Nové výdejní místo bude “neznačkové”, to znamená, že nebude fungovat přímo pod značkou IKEA. Bude ho zásobovat obchodní dům v Brně.

Zákazníci si mohou zboží objednat na e-shopu a zvolit si službu Klikni a vyzvedni. Nově má na výběr možnost vyzvednout si zboží právě ve Zlíně. Výdejní místo bude podle informací společnosti otevřeno tři dny v týdnu, ve středu a pátek od 14 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin. Nachází se na Jateční 169.

„Zákazníci si tak mohou snadno vybrat, kde a kdy si chtějí nákupy vyzvednout. To, že si zákazníci dovezou výrobky domů sami, je pohodlnou a cenově dostupnou alternativou k transportní službě,” uvedla Federica Barberis, obchodní ředitelka v IKEA v České republice.

Vznik sítě výdejních míst souvisí se snahou švédského nábytkového řetězce zaměřit se na on-line prodej, přičemž samotné obchodní domy mají do budoucna sloužit spíše jako inspirace pro nakupující.

Zdroj a foto: IKEA

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*