Kopřivnický polygon patří o víkendu automobilové technice a zábavě

Kopřivnické dny techniky

Zkušební polygon automobilky TATRA TRUCKS hostí o víkendu 8 a 9. června tradiční Kopřivnické dny techniky. Již sedmý ročník jedné z nejnavštěvovanějších akcí v Kopřivnici, nabízí nejen expozice nejrůznější techniky, výstavu historických i moderních nákladních vozů TATRA, ale také bohatý doprovodný program s koncerty a atrakcemi pro děti i dospělé. Novinkou letošního ročníku je také možnost přijet do areálu společnosti TATRA TRUCKS historickou vlakovou soupravou z Ostravy, Studénky, Příboru i ze Štramberka.

Společnost TATRA TRUCKS je již každoročně generálním partnerem Kopřivnických dnů techniky, které slouží především k rozšíření povědomí o technice. Jsme proto rádi, že při letošním ročníku probíhá den otevřených dveří v naší výrobě. Široká veřejnost tak má možnost nahlédnout do výrobního procesu unikátních tatrovek,” říká Michal Konečný, vedoucí marketingu společnosti TATRA TRUCKS.

Návštěvníci Kopřivnických dnů techniky se mohou na místě obdivovat zajímavé exponáty. Nechybí hasičská technika, jeřáby, obrněné transportéry, motocykly, sportovní vozy, ale také letadlo či vrtulník. Mimo další zajímavý program mohou zájemci vyzkoušet například jízdu na zkušebním polygonu automobilky TATRA TRUCKS v nákladních vozidlech.

Více informací naleznete na https://koprivnickednytechniky.webnode.cz/

Autor: red, tatra.cz Foto: tatra.cz

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*