Ladná Čeladná letos láká na známé hvězdy i mladé talenty

Mezi lákadla letošní Ladné Čeladné patří Čechomor a řada dalších známých kapel i mladých talentů.

Zvučná jména naší hudební scény, mladé talenty i nápaditý program pro děti. To je recept, kterého se drží festival Ladná Čeladná. Nejinak tomu bude na letošním sedmém ročníku, který připadá na pátek a sobotu 5. a 6. srpna. Přečtěte si, na co se můžete v obci na severovýchodě Moravy těšit.

Hlavními hudebními lákadly jsou Čechomor, Mňága a Žďorp, Kašpárek v rohlíku a dnes již legendární ska kapela Sto zvířat. V programu Ladné Čeladné mají kromě ostřílených kapel místo také mladí interpreti, kteří již stihli posbírat řadu hudebních ocenění. Je to například Michal Horák a Kateřina Marie Tichá, která vystoupí v doprovodu oblíbené frýdecko-místecké kapely Bandjeez.

„Letošní program hodnotíme jako obzvlášť povedený. Velkou radost máme z Kašpárka v rohlíku, protože je to přesně typ kapely, který milují dospělí i děti. Což je pro nás jakožto festival orientovaný právě na rodiny s dětmi klíčové,“ uvedl ředitel festivalu Jindřich Vaněk.

Festival pro celou rodinu

Právě pro děti bude připraven bohatý program plný zábavy, sportu i poučení. Malí návštěvníci se mohou zapojit například do pohybových hrátek s Honzou Onderem, jehož pořad mnozí znají z obrazovek České televize. Chybět nebude ani čtení pohádek, soutěže či interaktivní divadelní představení.

„První srpnový víkend již tradičně patří tomuto rodinnému festivalu, který si za svou sedmiletou historii získal příznivce mezi místními i přespolními návštěvníky. Věřím, že se s vámi v létě opět setkáme v co nejhojnějším počtu a vytvoříme tu pravou festivalovou atmosféru,“ doplnil starosta Čeladné Pavol Lukša.

Podrobnosti o letošním ročníku Ladné Čeladné naleznete zde.

Zdroj a foto: festival Ladná Čeladná

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*