Mladá řidička v Ostravě poslechla navigaci a skončila v kolejišti

Velmi kuriózní případ řešili dopravní policisté z Ostravy v minulém týdnuě. Ve čtvrtek ve 20:45 hodin přijali oznámení na tísňovou linku 158, že mladá žena s osobním vozidlem Škoda Fabia uvízla v tramvajovém kolejišti poblíž tramvajové zastávky Dolní Vítkovice. Jela údajně přesně podle navigace.

Poté, co muži zákona přijeli na místo, 21letá řidička pro ně měla vysvětlení. Měla jet po ulici Ruské, kdy údajně sledovala navigaci, která ji řekla, aby odbočila. Řídila se tedy těmito pokyny a s vozidlem vjela do kolejiště, po kterém jela zhruba 30 metrů, dokud se auto nezaseklo. Muži zákona situaci vyřešili s řidičkou uložením pokuty příkazem na místě. Dále ji doporučili, aby příště navigaci tolik nevěřila a přesvědčila se, zda jede po silnici.

Naštěstí nedošlo ke zranění žádné osoby. Na místo se dostavili hasiči, kteří vozidlo vyprostili. Po dobu odstranění vozidla z kolejiště, musela být zastavena doprava tramvají daným směrem. Dále policisté provedli u řidičky kontrolu na přítomnost alkoholu a návykových látek, vše s negativním výsledkem.

Autor: red Zdroj a foto: Policie ČR

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*