Na brněnské Staré radnici zazní benefiční koncert AG Flek

Hudební skupina AG Flek

Nádvoří brněnské Staré radnice rozezní v neděli 22. srpna benefiční koncert legendární kapely AG Flek. Podpoří sociální služby pro rodiny dětí s hendikepem a dětí předčasně narozených. Koncert organizuje brněnská pobočka Slezské diakonie.

Koncert AG Flek začíná v 18 hodin, už od 16 hodin bude pro široké publikum připraven bohatý doprovodný program, během něhož mohou návštěvníci přispět na uvedené služby finančními dary a nákupem občerstvení.

Výtěžek akce půjde na podporu odborných doplňkových služeb Slezské diakonie Brno pro rodiny s dětmi s postižením a rodiny s dětmi předčasně narozenými. Vstupenky na akci jsou k zakoupení v předprodeji TIC Brno a na jeho kamenných prodejnách, případně v den konání akce od 16 hodin přímo na místě.

„Nabízíme veřejnosti příležitost udělat dobrý skutek na konci léta a zároveň se u toho dobře pobavit,” doplňuje svedoucí Slezské diakonie Brno Markéta Heroutová. „Zakoupením vstupenky přiblížíte rodinám dětí s postižením tolik potřebné služby, a pozitivně tak ovlivníte jejich situaci.”

Doprovodný program včetně občerstvení

Odpolední program je složen z výstavy fotografií odborných doplňkových služeb Slezské diakonie Brno pro rodiny s dětmi s hendikepem, z vystoupení talentovaného hudebníka Petra Wohlgemutha a z tomboly obsahující dary firemních partnerů Slezské diakonie. Po celou dobu konání akce bude probíhat prodej občerstvení – káva z pražírny Rebelbean, cupcakeky z Cupcakekárny na Svoboďáku, limonády a pivo z Pivovaru Richard, bylinkové sirupy z Bezinky a další. Uvedené služby Slezské diakonie Brno pro potřebné rodiny je možno podpořit také příspěvkem do on-line sbírky.

Vstupenky na benefiční koncert Slezské diakonie Brno a skupiny AG Flek v předprodeji za 300 Kč, na místě za 350 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Akce se uskuteční za každého počasí.

Zdroj: Slezská diakonie Brno, foto:

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*