Na hřišti Frýdku-Místku ukáže své schopnosti mladý výběr z Uherského Brodu. Domácí mají ambici vyhrát moravskoslezskou ligu

Zatím pouze dvakrát se domácí tým z moravskoslezského pomezí utkal ze slováckým celkem. V loňském roce uspěli Broďané ve Frýdku-Místku 3:2, v odvetě naopak triumfovali Valcíři, kteří slavili těsnou výhru 1:0. Ve Stovkách bude zítra proti domácím hrát velmi mladý výběr. Bude zajímavé sledovat, jak se v zápase hráčsky představí.

Nejtěžší ročník za poslední roky

Uherský Brod hraje ve třetí nejvyšší soutěži už třetí sezonu. V předešlých dvou ročnících skončili opětovně na desátém místě. Trenér Broďanů sdělil před sezónou své pocity a plány. „Byli bychom rádi, kdybychom neměli problémy se záchranou. Chceme hrát atraktivní fotbal. Máme mladé a perspektivní mužstvo. Neočekávám žádné zázraky. Soutěž se rozšířila a hlavně zkvalitnila. Tento ročník bude nejtěžší za poslední roky,“ řekl Miroslav Ondrůšek.

Utkání s Uherským Brodem se koná v sobotu 21. září od 15.30 hodin a jako hlavní jej bude řídit zkušený rozhodčí Petr Antoníček z Prostějova. Tomu budou na pomezí pomáhat Stanislav Volek z Pozděchova a Tomáš Ehrenberger z Velkého Újezdu. Delegátem utkání je Jaroslav Beneš.

Valcíři mají vysoké ambice, Brod stagnuje na 13. místě

Letošní sezóna Moravskoslezské fotbalové ligy zatím přinesla poměrně vyrovnané bodové zisky a každé kolo představuje i pro nejúspěšnější týmy novou výzvu. Frýdku-Místku náleží v tuto chvíli čtvrtá příčka v tabulce a na první Blansko ztrácí pouhé čtyři body. ČSK Uherský Brod se naopak nachází na 13. místě, dvě příčky od sestupové zóny.

Další zápasy

Pá 20.9., 16:00FC Viktoria Otrokovice – FC Dolní Benešov
Pá 20. 9., 16:30SK Hanácká Slavia Kroměříž – FC Baník Ostrava
So 21. 9., 10:15FC Odra Petřkovice – SK Uničov
So 21.9., 15:30MFK Frýdek-Místek – ČSK Uherský Brod
So 21.9., 15:30FC Hlučín – SFK Nové Město na Moravě
So 21.9., 15:30FC Slovan Rosice – FK Blansko
Ne 22.9., 10:15FC Velké Meziříčí – FC Fastav Zlín
Ne 22.9., 10:151. FC Slovácko – 1. SC Znojmo FK
Ne 22.9., 10:15SK Sigma Olomouc – MFK Vyškov

Zdroj a foto: MFK Frýdek-Místek

Související články

Přečtěte si  Rosice se trápí. Deka? Musíme být trpěliví, říká trenér Čuhel

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*