Spoje mezi Zlínem a Brnem od září posílí, autobus pojede i v neděli

Začátek září přinese posílení autobusové linky Vsetín-Zlín-Brno. Autobusy budou po cestě zastavovat také ve Vizovicích, Otrokovicích, Hulíně a Kroměříži. Informaci uvedl server Zlin.cz.

Posílení jednoho z nejrychlejších spojení mezi východem Moravy a moravskou metropolí ocení především pravidelně cestující studenti a lidé dojíždějící za prací.

V pracovních dnech budou spoje ze Vsetína vyjíždět v 5:55 a v 7:40. Ze Zlína do Brna pak v 6:45, 8:30 a 14:16. Zpět z Brna do Zlína budou odjíždět ve 12:30. Ve 14:44 a v 17:05 pak pojedou až do Vsetína. Nově bude linka jezdit i v neděli, ze Vsetína vyrazí ve 14:40, zpátky z Brna pak pojede v 18:25.

„Na základě vysoké poptávky cestujících rozšiřujeme provoz dálkové linky na trase Vsetín-Zlín-Brno. Linka je jedním z nejrychlejších spojení mezi Zlínem a Brnem, zvládne trasu ujet už za hodinu a půl,“ sdělil oblastní ředitel Z-Group bus, divize Morava Jan Širc. Dopravce na linku nasazuje komfortní klimatizované autobusy zájezdového typu.

Platí všechny státní slevy

Na lince jsou uznávány veškeré státní slevy pro děti, studenty a seniory. Platba jízdného je možná v hotovosti, bankovní kartou nebo čipovou kartou ČSAD Vsetín.

Zdroj: Zlin.cz, foto: Z-Group

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*