Sportovní veletrh plný zážitků: Výstaviště Flora Olomouc pořádá osmý ročník Moravia Sport Expo

Poznat na jednom místě trenéry z desítek sportovních klubů a probrat s nimi nejvhodnější sport pro své dítě. Anebo pro sebe s profesionály vybrat to nejlepší sportovní vybavení. Takové možnosti budou mít návštěvníci letošního 8. ročníku veletrhu sportovních potřeb a vybavení Moravia Sport Expo. Koná se na Výstavišti Flora Olomouc v pátek 16. a v sobotu 17. června.

Součástí akce je doprovodný program s tanečními workshopy či akrobatickými vystoupeními, pro děti bude připravena soutěž o vstupenky do olomoucké zoo, akvaparku, Pevnosti poznání či do sbírkových skleníků ve Smetanových sadech. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno.

„Na Moravia Sport Expo, sportovní veletrh plný zážitků, zamíří také účastníci letošního Mattoni 1/2Maratonu Olomouc, aby si zde vyzvedli startovní balíčky. Věříme ale, že Moravia Sport Expo využijí i k poznání nejnovějších trendů a novinek v oblasti sportu. Rodičům s dětmi Moravia Sport Expo pomůže při volbě nejvhodnějšího sportu. Právě u nás si na jednom místě budou moci vyzkoušet a porovnat desítky sportovních odvětví a také se poznat se svými možnými budoucími trenéry,“ uvedla Eva Fuglíčková, ředitelka Výstaviště Flora Olomouc.

Dohromady na 8. ročník Moravia Sport Expo dorazí zástupci více než tří desítek sportovních firem, klubů a oddílů. Mimo jiné půjde o Sigmu Olomouc, HC Olomouc, Wrestling Club Olomouc, Atletický klub Olomouc, DHK Zora Olomouc, Judo Warriors Olomouc, Sigma Olomouc, Slackline Olomouc, Sportovní klub moderní gymnastiky Olomouc anebo Svišti v pohybu či TK Olymp.

Kompletní a aktuální seznam je uveden na webu Výstaviště Flora Olomouc v sekci věnované Moravia Sport Expo 2023.

Akrobacie, workshopy, autogramiády i soutěž. Doprovodný program má desítky bodů

Veletrh Moravia Sport Expo nabízí i celou řadu zážitků díky bohatému doprovodnému programu, který má více než 40 položek.

Jde například o akrobacii na šále doprovázenou živým zpěvem, autogramiády hráčů SK Sigma Olomouc i HC Olomouc, představení elitních běžců z Mattoni 1/2Maraton Olomouc, dechberoucí BMX akrobatickou show na rampě, rady k přípravě na běžecký závod od profesionální běžkyně Evy Vrabcové Nývltové, vystoupení mistrů ČR a workshopy s Tanečním klubem Olymp, wrestling s TJ Sokol Olomouc a stanoviště od všestranné pohybové přípravky Svišti v pohybu.

Přečtěte si  Frýdek-Místek ožije festivalem Boží město: Jednota a láska spojují břehy a církve

Připravena bude také soutěž pro děti nazvaná Sportovní cesta. „U jednotlivých klubů budou pro malé návštěvníky Moravia Sport Expo připravena stanoviště s úkoly. Soutěžíme o volné vstupenky do zoo, akvaparku, Pevnosti poznání či sbírkových skleníků ve Smetanových sadech. Malá odměna je však připravena pro každého účastníka,“ uvedl Michal Poláček, tiskový mluvčí Výstaviště Flora Olomouc.

Moravia Sport Expo se koná v pátek 16. června od 9 do 19 hodin a v sobotu 17. června od 9 do 17 hodin v pavilonu A a v jeho okolí na Výstavišti Flora Olomouc. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno.

Autor: red Zdroj a foto: Výstaviště Flora Olomouc

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*