V Kroměříži se chystá největší herní Lego akce na Moravě. Nabídne program pro celou rodinu

Kostkování

Na víkend 12. a 13. října se chystá již druhý ročník stavění z Lego kostiček s názvem Kostkování Kroměříž. Kostkování je akce zaměřená především na samotné zážitky ze stavění a hraní v herních koutcích a tematických zónách s Lego interaktivními aktivitami. Součástí akce, která je určena pro celou rodinu, je také výstava zajímavých modelů od předních stavitelů.

Akce nabídne výstavu Lego modelů i prostor pro hraní

Pokus si rádi hrajete s Legem, jste soutěživí a mrzí Vás, že na mnoha výstavách se na Lego můžete jen dívat, je tu pro vás zajímavá akce jménem Kostkování. I tady jsou k vidění krásné a propracované LEGO modely od předních stavitelů, kterých se dotýkat nesmíte. Ty však tvoří jen určitou část výstavy. Většina výstavy je v podstatě jedna velká herna.

Návštěvníci si mohou vybrat z mnoha stanovišť a tematických koutků s různým zaměřením. To nejvíce ocení hlavně rodiny s dětmi, ale spokojeni zpravidla odchází návštěvníci bez rozdílu věku a povolání. Jedná se o největší herní akci zaměřenou na LEGO na celé Moravě. “Je to událost pro malé i velké, pro děti i dospělé, zkrátka pro všechny, pro celou rodinu a klidně i na celý den. Herní zóny, mnoho rozličných stanovišť, tvořivé koutky, zábava a soutěže. O tom všem je Kostkování,” uvádějí na své facebookové stránce organizátoři akce.

Kostkování Kroměříž 2019
Víkend 12. – 13. 10. 2019
Dům kultury Kroměříž (Tovačovského 2828)

Zdroj a foto: Kostkování

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*