Vánoční soutěž pro čtenáře Zpráv z Moravy: Hledáme článek roku 2020

Rok 2020 se blíží ke konci a je tu čas bilancování. V letošním roce jsme pro vás připravili 1331 článků, aktualit, příběhů a zajímavostí z naší Moravy a také ze Slezska. Rádi bychom však vybrali ty nejlepší články roku a také ocenili jejich autory. Proto se obracíme na vás, naše čtenáře. Zapojte se do vánoční soutěže a pomozte nám vybrat nejlepší články roku 2020.

Všichni, kdo se zapojí do hodnocení, budou zařazeni do slosování o ceny, které jsme připravili spolu s online obchodem Moravský patriot. Těšit se tak můžete na speciální moravské kalendáře, nejnovější knihu Moravské dějiny a další ceny.

Jak bude soutěž probíhat ?

Do konce roku budeme na našem Facebooku každý den sdílet jeden úspěšný článek z letošního roku (celkem jich bude 10). Vždy tři dny po zveřejnění zaznamenáme počet reakcí (lajků i srdíček a dalších) příslušného článku. 3. ledna se uzavře hlasování i u posledního článku a následně vyhlásíme výsledky.

Z těch, kdo dají “lajk” či jinou reakci u jakéhokoliv z těchto příspěvků, vybereme a oceníme pět výherců. Oceněn bude také autor nejúspěšnějšího článku.

Tak neváhejte a “lajkujte”!

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*