Zbrojovka reaguje na nevydařený start do soutěže. Přichází útočník Pázler z Liberce

Jan Pázler

Špatný vstup Zbrojovky Brno do Fortuna národní ligy přiměl vedení k posílení mužstva o útočníka, který již dvakrát ovládl tabulku střelců druhé ligy. Na roční hostování s opcí na případný přestup přichází z prvoligového Slovanu Liberec Jan Pázler.

Honzův příchod je reakcí na nevydařený vstup do sezóny, slibujeme si od něj zkvalitnění útočné fáze,” řekl k transferu sportovní manažer Zbrojovky Tomáš Požár.

Pázler dorazil do Brna v neděli večer, v pondělí ráno už se hlásil na prvním tréninku. “Trénink byl výživný, pocity mám zatím jenom dobré. Vím, že se Zbrojovka minulý rok rvala o postup do posledních vteřin, je škoda, že to v baráži nevyšlo. Teď se budeme rvát znovu a věřím, že k tomu přispěju svým dílem. Vím, že se ode mne budou očekávat především góly,” uvedl po podpisu smlouvy.

Angažmá v Brně se upeklo poměrně rychle. “Někdy ve čtvrtek mi volal pan Požár, že je zde možnost jít do Brna na hostování. Za zájem jsem byl rád, pak mi volal i trenér Šustr, přes víkend jsme to doladili a jsem tady. Reference jsem čerpal od Radka Buchty, kterého znám. Jinak z kádru znám trochu blíže asi jen Adama Fouska z doby, kdy jsem hrával v Hradci a on v Pardubicích, a pak Šimona Šumberu, který je stejný ročník,” pokračoval Pázler.

Jan Pázler byl v letech 2016 a 2018 nejlepším střelcem druhé ligy v dresu Hradce Králové. Odchovanec Náchoda stihl odehrát 105 prvoligových startů, v nichž šestnáctkrát skóroval. Ve druhé nejvyšší soutěži má na kontě 49 branek v 97 startech. Zahrál si také ve Slávii, Dukle, Jablonci, Znojmě a Liberci.

Autor: red Zdroj a foto: FC Zbrojovka Brno

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*