Zlínská zoo připravuje oblíbený halloweenský program. Na děti čeká dlabání dýní, Škola čar a kouzel nebo stezka odvahy

Pro blížící se podzimní prázdniny je připravena zábava plná strašidel a magie v zlínské zoo. Od čtvrtka 26. do neděle 29. října se tato oblíbená zoo promění v pestré halloweenové království. Na návštěvníky čeká nápaditá výzdoba plná čarodějnic, kostlivců, obrovských pavučin, netopýrů a samozřejmě dýní. Nejmladší se mohou pustit do dlabání dýňových lampiček, prohlídky zahrady s čarodějnicemi nebo se zapojit do lampionového průvodu a navštívit Školu čar a kouzel. Pro starší je připravena večerní ohňová show a strašidelná stezka po setmění. Zámek Lešná navíc nabídne speciální halloweenské prohlídky pro děti.

Halloweenské dýně udělají radost i samotným zvířatům. Pracovníci zoo ve čtvrtek 26. října umístí do vybraných expozic zvířat plné nebo vydlabané dýně. „Třeba pro surikaty to bude hlavolam ukrývající odměnu, pro hyeny a jaguáry zábavná hračka a pro tapíry a medvědy sladká pochoutka. O zábavu rozhodně nebude nouze,“ přiblížila Romana Mikešová, vedoucí marketingu.

Přesný časový harmonogram pro jednotlivé dny je zveřejněn na webových stránkách Zoo Zlín a na sociálních sítí, k dispozici bude také přímo v areálu zoo. K Halloweenu neodmyslitelně patří světýlka a lampiony, proto zoo v pátek 27. října a v sobotu 28. října nabídne u hlavního a sezónního vstupu k zakoupení celou lampionovou soupravu, tzn. lampion s motivem Halloweenu, držátko se žárovkou a baterkami.

Během halloweenských oslav budou otevřeny všechny restaurace v areálu, Chocolatérie a Kefa bar. „Restaurace Tyrol navíc zve na speciální halloweenské menu, budete tak moci ochutnat třeba Lektvar z žabích stehýnek a netopýřích křídel nebo smaženou baziliškovu tlapu. Letošní gurmánskou novinkou bude stánek U dvou nebožtíků v blízkosti Tyrolu, který nabídne velmi originální menu,“ pozvala návštěvníky Romana Mikešová.

Autor: red Zdroj a foto: Zoo Zlín

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*