Druholigové fotbalisty Prostějova povede jako nový hlavní trenér Pavel Šustr

Pavel Šustr
Pavel Šustr

Novým trenérem fotbalistů druholigového Prostějova byl jmenován Pavel Šustr. Pětačtyřicetiletý kouč u desátého týmu tabulky nahradil odvolaného Oldřicha Machalu. Vedení hanáckého celku o tom informovalo na klubovém webu.

Machala, který s Prostějovem postoupil z MSFL a v minulé sezoně se s ním v druhé lize udržel, byl kvůli špatným výsledkům odvolán minulý týden. Klub z Hané zakončil podzimní část soutěže dvěma porážkami a s bilancí čtyři výhry, šest remíz a šest porážek mu patří desáté místo. Od pásma sestupu jej dělí osm bodů.

Šustr do sezony vstoupil na lavičce Zbrojovky Brno v Prostějově bude spolupracovat s asistentem Tomášem Hunalem. Ten u A týmu již několik měsíců působí a po odvolání předcházející trenérské dvojice Oldřich Machala – Ladislav Onofrej se i nadále podílel na přípravě mužstva.

Hráčská kariéra Pavla Šustra je spojena se Zbrojovkou Brno, za kterou nastoupil ve 119 utkáních, má za sebou také angažmá v zahraničních klubech v Řecku a Rakousku. Později působil v pozici asistenta trenéra české fotbalové reprezentace do 16 a do 17 let. Naposledy vedl jako trenér Zbrojovku Brno, kde ho po nepřesvědčivém vstupu do sezony v říjnu letošního roku nahradil Miloslav Machálek .

Autor: resp Zdroj: ČTK, SK Prostějov Foto: SK Prostějov

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*