Hlasujte pro alej roku 2019. Morava a Slezsko v anketě soutěží s 27 alejemi

Jeden z předchozích vítězů, Budkovanská pohádková alej

Spolek Arnika organizuje devátý ročník ankety Alej roku 2019. O přízeň hlasujících se uchází celkem 96 kandidátů, z toho 27 z Moravy a Slezska. Vítěznou alej vyhlásí organizátoři v lednu příštího roku. Na jaře k ní také umístí pamětní ceduli.

„Pro anketu je 96 nominací nový rekord. Velmi nás těší, že lidem na alejích a stromořadí záleží. Také letos se bude volit mezi starobylými i teprve nedávno vysazenými alejemi, kterých neustále přibývá,“ říká organizátorka ankety Karolina Kostićová z Arniky.

Hlasovat je možné až do 7. ledna příštího roku

Stačí vybrat jednu alej na www.alejroku.cz a poslat jí svůj hlas. Hlasování bude ukončeno 7. ledna 2020 ve 12 hodin. Do té doby budou průběžné výsledky utajené, aby neovlivňovaly hlasující. Organizátoři zveřejní konečné výsledky až po překontrolování hlasů.

Organizátoři připravili ceny pro účastníky

Po ukončení hlasování vyhlásí Arnika v lednu nejoblíbenější aleje a stromořadí. Na autora vítězné nominace čeká jako hlavní cena let balonem od Lucky Balon a poukazy na fotoslužby od FotoŠkoda. Všech devět patronů ankety mezitím zvolí nejkrásnější fotografii, jejíž autor se může těšit na zrcadlovku značky Canon.

Zdroj a foto: Arnika

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*