Jeden z vlastníků hotelu Slavia náhle zmizel během večeře. Policie prosí o pomoc při pátrání

Aktualizováno 1. 6. 2020: Policie i rodina prosila veřejnost o pomoc v pátrání po osmapadesátiletém Petru Špačkovi. Rodina ho naposledy viděla ve středu u večeře o půl desáté v Brně-Bystrci. Poté zmizel. Pohřešovaný podnikatel je také spolumajitel známého brněnského hotelu Slavia. Pátrání nakonec skončilo šťastně. Pohřešovaný se živý a zdravý vrátil domů.

Z bytu odešel zřejmě narychlo od nedojezené večeře a dokonce nechal rozsvíceno,” uvedl policejní mluvčí Petr Vala. Policie se obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc v pátrání. Pokud byste muže viděli či měli jakékoliv informace o jeho současném pobytu, obraťte se  na tísňovou linku 158. 

Muž má hubenou postavu, vypadá na osmapadesát až šedesát let, je vysoký 180 až 188 centimetrů, má zelené oči, šedé vlasy a šedé vousy,” popsal Vala.

Hotel Slavia v Brně bude zavřený nejméně do konce roku

O problémech hotelu Slavia jsme psali v samostatném článku. Hotel patří mezi nejstarší hotely v Brně. Byl otevřen v roce 1899 a za více než 100 let své existence si vybudoval pověst dobrého podniku. V březnu však kvůli koronavirové pandemii zavřel a podle majitelů se letos již neplánovalo opětovné otevření.

Autor: red Zdroj: Policie ČR

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*