Morava má první supermoderní kino, v Olympii zažijete film na vlastní kůži

Slavnostní znovuotevření Cinema City Olympia

Minulý týden proběhlo slavnostní znovuotevření multiplexu Cinema City v obchodním domě Olympia u Brna. Návštěvníci si nově mohou film užít pokaždé jinak, a to díky speciálním efektům technologie 4DX.

„Brno je pro nás důležitou lokací, máme proto radost, že zde můžeme našim divákům dopřát ten nejlepší filmový zážitek v našem momentálně nejmoderněším multiplexu,“ uvedla při otevření prvního 4DX kina na Moravě Lenka Tichá, marketingová manažerka Cinema City.

V Olympii budou mít od teď diváci možnost užít si filmy s multi-prostorovým ozvučením Dolby Atmos či ve formátu 4DX. V celé republice jsou takové sály pouze čtyři. Vedle brněnské Olympie jsou to Cinema City v pražském Chodově, Novém Smíchově a v Plzni.

4DX – kino plné fyzických efektů

Diváci se stanou součástí filmu

Vítr ve vlasech při divoké jízdě na motorce, bublinky při prozkoumávání hlubin oceánu, mlha uprostřed tajemného lesa, hromy a blesky v nelítostné bouři či mírné údery do zad a hýždí při rvačce. Takové efekty divákům přináší filmový formát 4DX.

Díky tomuto formátu můžeme divákům dopřát možnost výběru a další rozměr filmové zábavy. Plánujeme v tomto speciálním formátu uvést filmové hity jako například nový animák DC Liga Supermazlíčků, akční snímek Bullet Train, drama Bestie a další,” přiblížila Tichá.

Brněnské kino navíc disponuje novými ergonomicky tvarovanými sedačkami vyrobenými z ekologické kůže s možností upravení zádové opěrky. V Olympii mohou diváci navštívit také tři sály s multi-prostorovým ozvučením Dolby Atmos. Jedná se o špičkové ozvučení celého sálu pomocí více než sto samostatně ovládaných reproduktorů.

Zdroj a foto: Cinema City

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*