Na jedné z nejvytíženějších moravských tratí mezi Přerovem a Brnem začne 14 denní výluka

Správa železnic upozorňuje cestující, že na trati Přerov – Brno proběhne pro všechny vlaky výluka v termínu od pátku 24. března od 8.40 hodin do čtvrtku 30. března do 19.40 hodin, na kterou navazuje výluka na trati Přerov – Nezamyslice – Vyškov na Moravě pro osobní vlaky, která potrvá do čtvrtku 6. dubna do 13.40 hodin.

Po celou dobu bude zřízena náhradní autobusová doprava dle výlukových jízdních řádů. Přeprava jízdních kol je o víkendu zajištěna pouze u náhradní dopravy za rychlíky a spěšné vlaky dodávkovým automobilem. Náhradní zastávka v Přerově bude pro nástup před nádražní budovou a pro výstup na autobusovém nádraží na stanovišti č. 35. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 221 111 122.

Podrobnosti k výluce a informace o náhradní dopravě najdou cestující na webu českých drah

Autor: red Zdroj: Město Přerov Foto: České dráhy

Doporučujeme


2 Comments

  1. Měla by to být jedna z hlavních tratí, po které by měly jezdit rychlíky mezi Brnem a Přerovem/Olomoucí. Ve skutečnosti je to jednokolejná lokálka, na které se žádné další osobní vlaky nevejdou. Nkěteré stanice na trati vůbec nejsou obsluhovány a lidé jsou odkázáni na autobusy. Nová trať se plánuje přes deset let.
    Místo to České dráhy tuto trať zavírají. No já nevím, ale mám pocit, že někdo zkouší, co lidé vydrží. Hlavně že v Praze se plánuje/staví trať na letiště, tunel z Prahy do Berouna, …

    • Morava vydrží vše, protože obyvatelstvo Moravy nemá zájem o navrácení vlády nad svojí zemí a blaženě hledí ku Praze, která tak moudře rozděluje moravské peníze. To se potom těžce přesvědčuje Praha , aby se krotila ve své hamižnosti.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*