Na Velkém náměstí v Kroměříži otevřeli pro veřejnost Relaxační zónu s doprovodným programem

Relaxační zóna na kroměřížském Velkém náměstí se dnes otevřela pro veřejnost. Místo pod slunečníky určené k odpočinku a relaxaci s osvěžením a programem bude v centru města fungovat až do 31. srpna. Mezi prvními hosty, kteří vyzkoušeli posezení i občerstvení, byl starosta Tomáš Opatrný. „Relaxační zóna je prostor pro posezení, k setkání s přáteli, k osvěžení i k aktivnímu strávení volných letních chvil. Věřím, že připravený program bude pro návštěvníky města i pro Kroměřížany vítaným zpestřením letních měsíců,“ uvedl Opatrný.

Program na více než dva měsíce připravil Dům kultury v Kroměříži a jeho součástí jsou hudební vystoupení, pohybové aktivity, herní i tvořivé workshopy. Oproti minulým létům se lidé mohou těšit i na některé novinky, jak je třeba tančírna pod širým nebem, předporodní kurzy nebo šlapací káry k zabavení malých návštěvníků.

Relaxační zóna má za cíl oživit centrum města během letní turistické sezony a návštěvníkům poskytnout příjemné posezení se zajímavým výhledem a jednoduchým občerstvením. K dispozici jsou jim denní bar s posezením pod slunečníky, lavičky i opalovací lehátka, prostor pro dětské hry s průlezkami a herními prvky a samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma.

Autor: red Zdroj a foto: Město Kroměříž

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*