Největší personální agentura na světě otevírá pobočku v Přerově. Randstad nabídne stovky pracovních míst

Největší personální agentura na světě Randstad rozšiřuje své působení o novou pobočku, kterou otevírá v Přerově. Spolupracovat bude s klienty v Olomouckém, Zlínském a zčásti Jihomoravském kraji, a to včetně velkého projektu v Kojetíně. Počet poboček společnosti Randstad v České republice tak vzroste na 9, dalších 16 filiálek provozuje přímo v klientských firmách.   

Společnost Randstad otevře 17. dubna novou pobočku v Přerově. „Přerov je pro nás strategické místo, protože z něj můžeme pokrýt poptávku v Olomouckém, Zlínském a zčásti i v Jihomoravském kraji,“ uvedl v této souvislosti Petr Douda, tiskový mluvčí Randstad Česká republika. V regionu společnost spolupracuje s klienty z výrobního sektoru, automobilového a potravinářského průmyslu, logistiky a distribuce. Randstad tak bude provozovat 9 regionálních poboček v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Humpolci, Chomutově, Liberci, Ústí nad Labem a nejnověji v Přerově.

Nová pobočka zájemcům nabídne uplatnění v řadě dělnických, administrativních i odborných profesí. Půjde zejména o logistiku, operátory, mechanické seřizovače, ale i o uplatnění v oborech jako IT, řízení prodeje, obchodní, inženýrský management či zákaznický servis a o pozice komoditní manažer, strategický nákupčí nebo strojní konstruktér.

„Věříme, že naše nabídka zaujme i kandidáty z jiných měst a regionů, kteří mohou využívat svozové dopravy nebo se za prací přestěhují,“ prohlásil Petr Douda. „Mnozí z nich tady najdou dlouhodobé pracovní uplatnění na stálé úvazky. Agenturním zaměstnancům zase garantujeme stejné podmínky jako kmenovým pracovníkům firmy.“    

Míra nezaměstnanosti dosahuje v Olomouckém kraji 3,2 % a patří k nejnižším v České republice, pro místní firmy je proto obtížné shánět vhodné kandidáty na požadované pozice. Společnost Randstad v souvislosti s otevřením nové pobočky očekává jak rozšíření spolupráce se stávajícími klienty, tak navázání partnerství s novými. „Díky našim zkušenostem v oblasti náboru a práci s talenty se těšíme, že budeme moci podpořit místní podniky a přispět k rozvoji regionu,“ doplnil Petr Douda.  

Zájemci naleznou seznam nabízených pozic na stránkách společnosti Randstad.

Autor: red Zdroj: Randstad Foto: Wikimedia Commons

Související články

Přečtěte si  Nový přírodní amfiteátr v Uherském Hradišti prvním vystoupením zahájil sezónu

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*