Olomouc čeká největší sportovní veletrh v republice, Moravia Sport Expo nabídne inspiraci malým i velkým

Moravia Sport Expo je největší veletrh sportovního vybavení v republice za účasti profesionálních sportovních klubů.

Olomoucké výstaviště Flora bude v pátek a sobotu 17. a 18. června hostit další ročník veletrhu sportovních potřeb Moravia Sport Expo. Návštěvníci budou moci najít nejvhodnější sport pro své dítě či s profesionály vybrat ideální sportovní vybavení a výživu. K dispozici jim budou zdarma zástupci desítek sportovních klubů a firem. Pro děti je navíc připravená soutěž.

Moravia Sport Expo je svým rozsahem největší sportovní veletrh v České republice. Koná se v pavilonu A výstaviště Flora Olomouc. V running expo společnosti RunCzech budou startovní balíčky se závodními čísly pro běžce letošního půlmaratonu a rodinného běhu.

„Z pohledu návštěvníka by byla škoda využít Moravia Sport Expo jen k vyzvednutí startovního balíčku. Celý pavilon A a jeho okolí budou dva dny patřit sportu a vstup je zdarma. Především děti si přijdou na své. Kromě toho, že si s profesionály vyzkouší desítky nejrůznějších sportů, je pro ně připravena i soutěž, kde na každého účastníka čeká dárek,“ zve na veletrh Eva Fuglíčková, ředitelka Výstaviště Flora Olomouc.

Odměnu si děti na Moravia Sport Expo zaslouží poté, co se soutěžní kartičkou projdou několik stanovišť s úkoly. “Každou hodinu se navíc uskuteční slosování soutěžních kartiček, ve hře budou vstupenky do olomoucké zoo, akvaparku, Pevnosti poznání, na hokej či do sbírkových skleníků,” upřesnila Fuglíčková.

Potkejte se s profesionály

Nedílnou součástí Moravia Sport Expo jsou prezentace sportovních klubů a firem se sportovním vybavením, oblečením a výživou. Letos jich na Výstaviště Flora Olomouc dorazí pět desítek. V pavilonu A a jeho okolí se tak lidé potkají například se zástupci HC Olomouc i Sigma Olomouc, DHK Zora Olomouc, Wrestling Club Olomouc, Judo Klub Olomouc a celou řadou dalších.

Děti a dospělí si budou moci vše vyzkoušet a aktivně se zapojit. “A to i díky tanečnímu klubu Olymp Olomouc, jenž se se svými tanečními ukázkami a workshopy postará o páteční doprovodný program. Chybět nebude také stanoviště oblíbené všestranné pohybové přípravky Svišti v pohybu,” doplnila ředitelka výstaviště.

Moravia Sport Expo se koná v pátek 17. června od 10 do 18 hodin a v sobotu 18. června od 10 do 17 v pavilonu A a v jeho okolí na Výstavišti Flora Olomouc. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno.

Přečtěte si  Olomoucký kraj připravuje změnu systému fungování dětských domovů. Děti se mají dočkat skutečného „domova“

Zdroj a foto: Flora Olomouc, Moravia Sport Expo

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*