Osobnost Moravy Urbánek “Savana”: vážím si už samotné nominace. Su hrdý patriot, Moravu propaguju i v zahraničí

Osobnost Moravy 2018 – oblíbený moderátor Luděk Urbánek "Savana"

Populární moderátor Luděk Urbánek alias Savana Savanovič zvítězil v letošní anketě Osobnost Moravy. Obdržel nakonec přes dvacet tisíc hlasů. Od organizátorů ankety obdrží cenu pro vítěze v podobě bronzové stylizované orlice. Zprávy z Moravy hovořili s vítězem o jeho vztahu k Moravě a prvních pocitech z úspěchu v anketě.

O výsledku letošní ankety Osobnost Moravy jsme informovali v tomto článku.

“Samozřejmě si toho velmi vážím. Zpočátku to pro mě bylo velké překvapení. Chvíli jsem si myslel, že si ze mě někdo dělá legraci. Pak se ale ukázalo, že je to myšleno vážně. Potěšila mě už samotná nominace”, říká do telefonu příjemným hlasem známý moderátor.

Nejen příjemný hlas, ale i skromná povaha zdobí letošní osobnost Moravy. Jak sám Luděk Urbánek “Savana” říká, výhru vůbec nečekal a přestože nakonec přišla, určitě to neovlivní jeho chování – bude stále takový, jaký byl vždycky. “Výhru jsem vůbec nečekal. Děkuju svým příznivcům a kamarádům, kteří dokonce vytvořili hlasovací rekord. Vážím si jejich hlasů. Nakonec přišla výhra, ačkoliv to tak zpočátku vůbec nevypadalo.”

Na otázku směřující k jeho vztahu k Moravě odpovídá Luděk Urbánek upřímným vyznáním. “K Moravě se celý život hlásím. Su hrdý moravský patriot a hrdý Brňák. Moravu propaguju i na svých cestách v zahraničí. Vždycky si sebou beru moravské symboly. Kamkoliv přijedu, tam vyvěsím moravskou vlajku.”

Podle letošního výherce populární ankety Osobnost Moravy je důležité Moravu připomínat. V České republice je bohužel dlouhodobě upozaďována. “Moravu je třeba připomínat. Je to naše země a je to velký odkaz, na který nesmíme zapomenout. V České republice se bohužel Morava upozaďuje. Já Moravu připomínám doma i v zahraničí,” říká Luděk Urbánek “Savana”, oblíbený moderátor a hrdý patriot.

Osobnost Moravy Luděk Urbánek Savana cena
Luděk Savana a stylizovaná bronzová orlice – ocenění pro vítěze ankety Osobnost Moravy

Autor: pjk, foto: FB Savana Savanovič

Související články

Přečtěte si  Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně chce vzbudit zájem žáků a studentů o technické obory

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*