Plavby Přerov zahájily druhou sezónu

Plavby Přerov zahájily druhou sezónu
Poznávací plavba v Přerově na lodi Kordulka

Stejně jako v loňském roce se mohou v letní sezóně obyvatelé Přerova i turisté plavit po řece Bečvě. Na palubě lodi Kordulka si během jízdy poslechnou výklad o historii města, přírodě i průmyslu.

„Město Přerov je důležitou dopravní křižovatkou. A ačkoliv je sídlem mnoha významných průmyslových podniků, nesmíme zapomínat na jeho bohatou a zajímavou historii,“ uvádí Šimon Pelikán, majitel Plavby Přerov.

Přerovské plavby se staly vloni oblíbenou atrakcí. Letošní sezóna přinese řadu změn – přibudou například školní výlety, degustační soukromé plavby a kulturně-společenské akce na nábřeží. Chybět nebudou ani tradiční rodinné či firemní a rozlučkové plavby.

Sezóna potrvá od června do poloviny října a bude probíhat v režimu, jako tomu bylo v roce minulém, tedy ve všední dny od úterý do pátku v odpoledních hodinách. O víkendu po celý den. V letních měsících budou plavby probíhat dle zájmu také v dopoledních hodinách.

Běžná poznávací plavba trvá 45 minut. Dospělí zaplatí 130 Kč, děti, studenti a senioři 100 Kč. Rezervace jsou možné na stránkách:  https://www.plavbyprerov.cz/rezervace-a-cena.

Autor: red, olkraj.cz Foto: olkraj.cz

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*