Plival na spolucestující a útočil nožem. Pak utekl z vlaku

Ve vlaku na trase mezi Teplicemi nad Bečvou a Černotínem u Hranic na Moravě pobodal muž spolucestujícího. Došlo k tomu poté, co ho napadený upozornil na nevhodné chování. Útočník posléze utekl z vlaku. O incidentu informovala Policie ČR.

Šílený útočník je v rukou policistů

K útoku došlo ve spěšném vlaku v pondělí po třetí hodině odpoledne. “V té době měl neznámý muž plivat na cestující ve vagoně. Pětačtyřicetiletý cestující upozornil muže na nevhodné chování a mezi muži došlo k hádce, která přerostla ve fyzické napadení. Plivající muž napadl spolucestujícího nožem a pokračování v útoku zabránil až přivolaný strojvůdce. Útočník poté z vlaku utekl,” sdělil policejní mluvčí Libor Hejtman. Napadený muž skončil s bodným zraněním v nemocnici

Po nebezpečném pachateli začali ihned pátrat kriminalisté. Zajištěné stopy a získané informace je během několika hodin dovedly k pachateli, který se nacházel ve Valašském Meziříčí. Policistům se podařilo zjistit totožnost pachatele. Jednalo se o třicetiletého muže z Hranic, který je v tuto chvíli zadržen a předpokládá se jeho obvinění z pokusu o vraždu.

Zdroj: Policie ČR, foto: České dráhy

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*