Primark otevře pobočku na Moravě, vyroste v brněnské Olympii

Irský obchodní řetězec Primark si mezi lovci levné módy vydobyl téměř kultovní postavení.

Irský módní řetězec Primark otevře první prodejnu na Moravě. Koncem letošního roku vznikne u Brna v obchodním centru Olympia. Řetězec sází na levnou módu a má za sebou úspěšný rok v České republice.

Nájemní smlouvu s nákupním centrem Olympia podepsal Primark už v roce 2020. Firma teď podle regionálního ředitele Stephena Mullena nabírá personál a chystá se na otevření brněnské pobočky koncem roku. Personál už poptává na pracovních portálech.

“Přidání mezinárodně uznávaného maloobchodníka do portfolia obchodního centra významně přispěje k současné nabídce značek i službám nabízeným v Olympia Brno,” uvedl k tomu před dvěma lety manažer Olympie Jan Pazour. Brněnská prodejna Primarku se mí mít rozměry 3600 metrů čtverečních. Nabídne dámskou, pánskou i dětskou módu včetně obuvi, doplňků, spodního prádla a domácího zboží.

Nákupní centrum Olympia

Na otevření se stály dlouhé fronty

Primark svou první prodejnu v České republice otevřel loni v červnu v Praze. Otevření prodejny o 4600 metrech čtverečních na Václavském náměstí vyvolalo mezi lidmi značný ohlas. V den otevření se čekaly dlouhé fronty. Enormní zájem nepolevoval ještě několik následujících dní.

Podle regionálního šéfa řetězce Mullena nestojí za úspěchem jen konec koronavirové pandemie a chuť lidí vyhledávat zážitky. Primark si u lovců rychlé a levné módy vybudoval téměř kultovní postavení. Úspěch mají zejména licencované řady oblečení jako kolekce s Harry Potterem, NBa či Disney postavami.

Další prodejna značky v širším regionu má vzniknout v rámci rozšíření bratislavského nákupního centra Eurovea na jaře 2023.

Autor: pjk, zdroj a foto: Primark

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*