První listopadový týden v jihlavské zoo bude ve znamení Fantastických zvířat a cesty do Tanzánie

První listopadový týden se můžete těšit na dvě parádní akce v jihlavské zoo. První vás zavede do Tanzánie společně se známým cestovatelem Davidem Švejnohou. Druhou akcí bude sobotní večerní prohlídka nazvaná Fantastická zvířata v zoo, při které vám představíme různá tajemná zvířata.

První čtvrtek v měsíci, tentokrát 3. listopadu v 17 hodin, patří v Zoo Jihlava tradičně klubovému večeru ve vzdělávacím centru PodpoVRCH. Tentokrát se můžete těšit na skvělého a známého hosta. Jde o dobrodruha, cestovatele, fotografa a popularizátora jedení hmyzu Davida Švejnohu.

Právě díky jeho ukázkám hmyzí kuchyně a cestovatelským přednáškám ho z různých předešlých akcí jistě znají i návštěvníci naší zoo. David vás tentokrát zavede do Afriky do Tanzánie. Té dominuje jeden z nejznámějších národních parků Serengeti s vedlejším kráterem a národním parkem NgoroNgoro. Těšit se můžete na úchvatné fotografie zachycující velkou migraci, nebo tamní kočkovité šelmy spolu s poutavým a zajímavým výkladem zkušeného cestovatele. Cena je 50 Kč na místě, parkování je zdarma.

V sobotu 5. listopadu bude ve spojitosti s dušičkovým týdnem připravena tajuplná večerní prohlídka pro rodiny s dětmi. Ta je nazvaná „Fantastická zvířata v zoo“ a během ní se seznámíte se zvířaty tajuplnými, opředenými pověrami, zvířaty obávanými a nakonec zjistíte, že fantastická jsou opravdu úplně všechna zvířata. Začátky prohlídek jsou v 16:00, v 16:30 a v 17:00 od hlavní pokladny zoo. Cena je 190 Kč pro dítě (od 3 do 15 let) a 270 Kč pro dospělého. V ceně je průvodce, drobné občerstvení, vstup do zoo a parkovné. Nutná je rezervace přes e-shop Zoo Jihlava.

Autor: red Zdroj a foto: Zoo Jihlava

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*