Uber chce usnadnit lidem účast u voleb. Na cestu k volební urně dá 40% slevu

Společnost Uber se rozhodla pomoci občanům dostat se pohodlně a bezpečně k volbám. Pro nadcházející volby do Poslanecké sněmovny České republiky 2021, které se konají v pátek 8. a sobotu 9. října 2021, proto přichází se speciální slevou na jízdné. V době konání voleb se budou moci uživatelé ve v Brně a Ostravě, což jsou zatím jediná města na Moravě, kde Uber působí, po zadání promokódu VOLBY2021 svézt k volbám o 40 % levněji.

Sleva na jízdné bude platit v Brně a Ostravě, a také v Čechách v Praze a Plzni. Zákazníci Uberu tak budou mít jedinečnou příležitost svézt se do volební místnosti v maximálním pohodlí a bezpečně, s ohledem na aktuální epidemickou situaci. Sleva navíc platí na dvě jízdy, takže pokryje i cestu zpět z volební místnosti.

„Volby do Poslanecké sněmovny jsou vždy důležitým momentem pro další směřování země a jsme rádi, že můžeme lidem pomoci dostat se do svých volebních místností o něco snáze. Skvělou zprávou navíc je, že letos poprvé se Uberem mohou svézt voliči hned ve čtyřech městech republiky,“ popisuje provozní manažer Uberu pro Českou republiku Štěpán Šindelář.

Pro uplatnění 40% slevy z jízdného si stačí zadat promokód VOLBY2021 do své aplikace Uber. Jízdné se pak automaticky sníží o příslušnou slevu. Promokód lze využít pro dvě svezení prostřednictvím služby UberX. Platnost promokódu začne vždy hodinu před otevřením volebních místností a končit bude hodinu po jejich uzavření. Maximální výše slevy je stanovena na 90 korun.

Jak promokód využít

  • Otevřete nabídku klepnutím na ikonku svého profilu v pravém horním rohu aplikace
  • Vyberte volbu Wallet
  • V oddílu Promo akce vyberte volbu Přidat promo kód
  • Přijde kód VOLBY2021 a sleva bude automaticky uplatněna na vaše následující jízdy

Společnost Uber vznikla v roce 2010, a to s cílem vyřešení jednoduchého problému: jak se spolehlivě a bezpečně svézt jediným dotykem tlačítka? O více než 10 miliard jízd později vytváříme produkty, s nimiž se lidé dostanou vždy tam, kam chtějí. Uber je platforma, která mění způsob, jakým se lidé, jídlo i předměty pohybují městy, a otevírá tak pro svět nové možnosti. Více informací o společnosti naleznete na www.uber.com.

Přečtěte si  Celostátní festival základních uměleckých škol probíhá od neděle ve Veselí nad Moravou. Účastníky podpoří zakladatelka festivalu Magdalena Kožená

Autor: red Zdroj a foto: Uber

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*