VIDEO: Brněnští strážníci zastavili děti v autíčku. Jede to 300 km/h, chlubily se hlídce

Přivolaná hlídka natočila video, které vyvolá úsměv.

Dva malí chlapci ve žlutém sporťáku se o víkendu proháněli po brněnské Staré dálnici. Humorný a zároveň nebezpečný výjev zaznamenal řidič, který upozornil policisty. Hlídka autíčko odstavili, zároveň natočili video, které vyvolá úsměv.

Přivolaní strážníci rozsvítili majáky a vydali se zjistit, co přivedlo dva malé dobrodruhy na frekventované místo. “Chlapci věkově odpovídali nižším ročníkům prvního stupně. Jeden z nich nejprve poplakával, za okamžik už si však s hlídkou městské policie oba bezstarostně vykládali,” popsali strážníci brněnské městské policie.

Přispěl k tomu kamarádský přístup strážníků, kteří si od dětí ochotně nechali předvést, jak se odklápí kapota, a prohlédli si dvě uložené baterie. “Chlapci se holedbali, že autíčko může jet až tři sta kilometrů v hodině, a navrhovali, že vycouvají zpátky na sídliště. Odtud prý totiž nedopatřením špatně odbočili,” popsali brněnští strážníci. Hlídka městské policie se nakonec jim i rodičům, které přivedli policisté, postarala o doprovod a bezpečné opuštění Staré dálnice nejbližším výjezdem.

Zdroj a video: Městská policie Brno

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*