Znojmo zahájilo stavbu krytého bazénu v Louce, počítá s wellness

Vizualizace nového krytého bazénu ve Znojmě

U Louckého kláštera v areálu městské plovárny začala stavba krytého bazénu. Moderní hala s wellness a multifunkčním fitness sálem za více než čtvrt miliardy korun zde vyroste do dvou let.

„Dnešním dnem se naplňuje vize, o které se mluví už od roku 2014. Při přípravě jsme nic nepodcenili a vše jsme projednávali s odborníky, plavci, ale i s veřejností,“ uvedl při slavnostním zahájení znojemský starosta Jakub Malačka.

Ze zahájení stavby mají podle Malačky velkou radost i v ostatních obcích na jihu Moravy. Potřebu vybudování nového bazénu podpořilo více než 100 obcí z širokého okolí.

Bazén, fitness, wellness

Celková rozloha nového krytého bazénu bude přes dva tisíce metrů čtverečních. Návštěvníci budou moci strávit čas v bazénové hale, fitness nebo wellness části. V bazénové hale s galeriemi návštěvníci naleznou plavecký bazén s osmi dráhami, relaxační bazén a dětské brouzdaliště se skluzavkou.

V prostorách druhého nadzemního podlaží bude umístěno wellness a multifunkční fitness sál. Návštěvníci budoucího wellness centra se mohou těšit na různé druhy saun, vířivku, Kneippův chodník, Whirlpool, parní lázeň, ochlazovací bazén a spousty dalších prvků. Součástí stavby bude také vstupní hala s recepcí a kavárnou a zázemím.

Zdroj a foto: město Znojmo

Doporučujeme

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*