FC Vysočina nastoupí proti Pardubicím v dresech Charity. Na zádech mohou nést i vaše jméno

FC Vysočina Jihlava, speciální dres

Jihlavský fotbalový klub FC Vysočina podpoří potřebné, o něž pečují Oblastní charity Havlíčkův Brod a Jihlava. Do důležitého domácího utkání proti Pardubicím nastoupí ve speciálních dresech s dominantním logem Charity. Modrý dres z limitované edice si mohou zájemci zakoupit v předprodeji, přičemž je k dispozici možnost určit, s jakou jmenovkou daný hráč FC Vysočina vyběhne na trávník. Klub se inspiruje obdobným projektem českobudějovického Dynama.

„Dej hráči vlastní jmenovku!“

Jakýkoliv fanoušek Vysočiny si může pořídit unikátní dres a podpořit tak činnost Charity. Libovolný hráč FCV může do zápasu proti Pardubicím nastoupit v dresu se jmenovkou, kterou fanoušek, jenž dres v předprodeji zakoupí, sám vybere. Tak například Stanislav Klobása utkání odehraje se svým oblíbeným číslem 15, pod nímž však může být umístěna jmenovka, třeba „TONDA“. Kanonýr Vysočiny pak pomyslnému Tondovi dres po utkání osobně předá.

Cena speciálního dresu s libovolnou jmenovkou činí 1.500 Kč. Celá částka poputuje na konto Charity. Zájemci si dres mohou rezervovat na telefonním čísle 607 628 868 či e-mailu fuks@fcvysocina.cz. Své rezervace mohou zasílat nejpozději do pondělí 16. září 2019.

Speciální dres FC Vysočina Jihlava

Na drese bude prostor pro reklamu regionálních firem

Prodej unikátních dresů se jmenovkami fanoušků nebude představovat jediný zdroj pomoci klientům Oblastních charit Havlíčkův Brod a Jihlava. Tato originální trika nabídnou reklamní plochy na hrudi, zádech i ramenou, které regionálním firmám za velmi výhodných podmínek umožní jedinečné zviditelnění na ligových dresech jihlavského klubu, navíc v atraktivním duelu, který bude s velkou pravděpodobností přenášen v přímém přenosu. Zisk z prodeje těchto reklam opět poputuje na podporu konkrétních služeb Charity.

Firmy, jež by měly o tyto reklamních plochy zájem, mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – tel.: 607 628 868, e-mail: fuks@fcvysocina.cz. Ceny se pohybují na velmi vstřícné úrovni od 5.000 do 15.000 Kč.

Zdroj a foto: FC Vysočina Jihlava

Související články

Přečtěte si  Vrátí se Baník na Bazaly? Ostrava prověřuje možnost rozšíření kapacity legendárního stadionu

Doporučujeme


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*